OSP Koźmin nominowana do Florianów 2019

Udostępnij

Koźmińska OSP znalazła się w gronie 49 jednostek nominowanych do nagrody głównej FLORIANY 2019 w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów. Zwycięzców konkursu poznamy już w sobotę, 18 maja.

Ogólnopolski konkurs FLORIANY jest adresowany do ochotniczych straży pożarnych, które wspólnie z samorządami, lokalnymi środowiskami, organizacjami, firmami i instytucjami realizują przedsięwzięcia oraz projekty służące mieszkańcom małych i większych miejscowości.

Koźmińscy strażacy zgłosili do konkursu, realizowany w ubiegłym roku projekt “Żyj zdrowo, bezpiecznie i ekologicznie – OSP Koźmin Wlkp. nie tylko gasi i ratuje”.

W sumie do konkursu zgłoszono 256 projektów. 12 kwietnia Kapituła Konkursowa nominowała 49 projektów do nagrody głównej FLORIANY 2019. Wśród nich znalazł się koźmiński projekt. Zwycięzców poznamy 18 maja podczas Gali Finałowej FLORIANÓW, w której wezmą udział przedstawiciele naszej jednostki. Życzymy OSP Koźmin Wlkp. powodzenia!

Foto: Łukasz Cichy, “Życie Krotoszyna”, tekst UMiG