Trwają X Koźmińskie Dni Sportu

Udostępnij

X Koźmińskie Dni Sportu już na półmetku. Za nami VIII Letnia Spartakiada Sołectw i Majówka w Pogorzałkach Wielkich oraz II Koźmińska Olimpiada Osób Niepełnosprawnych i Seniorów. Przed nami Olimpiada Przedszkolaka i Gminny Dzień Dziecka.

W niedzielne popołudnie, 26 maja szesnaście drużyn reprezentujących sołectwa i rady osiedli z terenu miasta i gminy Koźmin Wlkp. przystąpiło do rywalizacji podczas Letniej Spartakiady, która odbywała się w Pogorzałkach Wielkich. Ekipy rywalizowały w konkurencjach sportowo-rekreacyjnych, zdobywając punkty do klasyfikacji generalnej.

Na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna Pogorzałek Wielkich, tuż za nimi na miejscu drugim plasowało się sołectwo Walerianów, miejsce trzecie zajęła drużyna ze Starej Obry.

W poniedziałek, 27 maja w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Borzęciczkach odbyła się II Koźmińska Olimpiada Osób Niepełnosprawnych i Seniorów.

W czwartek, 30 maja na boiskach przy Floriańskiej odbędzie się olimpiada przedszkolaka, przeniesiona z dnia dzisiejszego, ze względu na warunki atmosferyczne. Natomiast w piątek, 31 maja zapraszamy na Gminny Dzień Dziecka.

Relacja z X Dni Sportuhttp://www.goskozminwlkp.pl/

Foto: GOS Koźmin Wlkp.