Zdjęcie gałązki jabłoni.

Konkurs „Wiosenne kwiaty naszej gminy ” rozstrzygnięty

Udostępnij

28 czerwca odbyła się internetowa ocena prac fotograficznych pt:„Wiosenne kwiaty naszej gminy – Koźmin Wielkopolski”. Gminny Zespół Instytucji Kultury w Koźminie Wielkopolskim – organizator konkursu powołał komisję konkursową, która dokonała oceny nadesłanych fotografii.

Poniżej prezentujemy nagrodzone zdjęcia

Kategoria AMATORSKA (DZIECIĘCA):

Zdjęcie białego kwiata.
I miejsce
Zdjęcie kwiatow w kolorze fioletowym.
II miejsce
Zdjęcie konwalii
III miejsce

Kategoria PROFESJONALNA (DOROŚLI):

Zdjęcie gałązki jabłoni.
I miejsce
Zdjęcia maka
II miejsce
Na zdjęciu pszczoła siedzi na kwiatku mlecza.
III miejsce

Gminny Zespół Instytucji Kultury w Koźminie Wielkopolskim dziękuje wszystkim autorom nadesłanych zdjęć, za to że zechcieli się podzielić na FB swoimi przepięknymi pracami. Uchwycone piękno i kolorystyka letniej pory jest przemijająca, a dzięki tym fotografiom pozostanie w pamięci odbiorców.

Po odbiór nagród i wyróżnień (bonów) można zgłaszać się od 5 lipca 2021 do siedziby Gminnego Zespołu Instytucji Kultury w Koźminie Wielkopolskim w godzinach od 8:00 do 16:00 Bony do realizacji w Kwiaciarni : Karolina Tomczak – Zmyślona ul. Kościuszki w Koźminie Wielkopolskim.

Tekst: Mariola Malinowska, GZiK

Foto: autorzy prac