16 maja w Koźminie Wielkopolski odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiej Nocy Muzeów. Już dziś serdecznie Was zapraszamy na to bardzo ciekawe wydarzenie.
W programie:
18:00 – „Park w Koźminie Wielkopolskim wczoraj i dziś”
Spacer po koźmińskim parku z Tomaszem Talarczykiem – wieloletnim konsultantem ds.zieleni miejskiej, magistrem ogrodnictwa i praktykiem z ogromnym doświadczeniem. Grupa spotyka się przy pawilonie w parku.
19:15 oraz 20:30 - zwiedzanie Muzeum Ziemi Koźmińskiej z przewodnikiem.
Wstęp wolny!
Organizatorzy:
p.o. Burmistrza Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski
Kustosz Muzeum Ziemi Koźmińskiej
Dyrektor Gminnego Zespołu Instytucji Kultury w Koźminie Wielkopolskim

