Informujemy, że w dniu 17 czerwca br. o godz. 16.00 w siedzibie Rady Miejskiej w Koźminie Wielkopolskim przy ul. Boreckiej 23 odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej.
Porządek obrad
1. Otwarcie.
2. Złożenie ślubowania przez Burmistrza Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski.
3. Wystąpienie Burmistrza Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski.
4. Zamknięcie porządku obrad.
Zapraszamy sołtysów, Przewodniczących Rad Osiedli, kierowników jednostek organizacyjnych, dyrektorów szkół oraz mieszkańców gminy.
Transmisja z obrad sesji dostępna na stronie http://www.sesjakozminwlkp.pl/na-zywo.php
