Print
Turniej palanta
05-07-2026 o 10:00
Wydarzenia
5 lipca 2026 r. o godz. 10:00 na boisku Orlik w Koźminie Wielkopolskim odbędzie się Turniej Palanta dla 6-osobowych drużyn. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a zgłoszenia przyjmowane są do 3 lipca w Gminnym Ośrodku Sportu przy ul. Floriańskiej 21.
Dodatkową atrakcją będą warsztaty pt. „Znaczenie nawadniania organizmu – ile, kiedy i czym?”, podczas których uczestnicy poznają zasady prawidłowego nawodnienia podczas aktywności fizycznej.
Zawody zostały sfinansowane z budżetu Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski przy wsparciu Ministerstwa Sportu.
