logo kozmin
Unia EuropejskaElektroniczna Skrzynka PodawczaBiuletyn Informacji Publicznej
Stowarzyszenie „Krotoszyńskie Centrum Przedsiębiorczości” oraz Punkt Informacyjny dla Organizacji Pozarządowych zaprasza serdecznie do udziału w Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Krotoszyńskiego w terminie 23-24 kwietnia 2010r.
Zagadnienia przedstawiane podczas czterech paneli tematycznych zostały tak dobrane, by odpowiadać na różne potrzeby i zainteresowania organizacji. W skrócie podział ten wygląda następująco:

•PANEL I – przedstawienie aktualnej oferty LGD z terenu powiatu krotoszyńskiego (nabory wniosków konkursowych, propozycje szkoleń, imprez lokalnych)

•PANEL II – pozyskiwanie środków zewnętrznych przez organizacje

•PANEL III – współpraca JST z III sektorem

•PANEL IV – współpraca III sektora


Podczas spotkania przekazane zostaną Państwu ankiety dotyczące organizacji, które pozwolą nam na lepsze Państwa poznanie, i w konsekwencji – stworzenie rzetelnego raportu nt. Organizacji pozarządowych w powiecie krotoszyńskim.


Z uwagi na ograniczenia lokalowe uprzejmie proszę o telefoniczne pod nr 62 725 06 23 lub mailowe:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  potwierdzenie udziału Państwa przedstawicieli w poszczególnych panelach. Pozwoli nam to na lepszą organizacje przestrzeni oraz przygotowanie odpowiedniej ilości materiałów konferencyjnych.