logo kozmin
Unia EuropejskaElektroniczna Skrzynka PodawczaBiuletyn Informacji Publicznej
Dużo będzie się działo w najbliższy weekend w gminie Koźmin Wielkopolski. W sobotę, 8 czerwca o godz. 13.44 zapraszamy na dworzec PKP w Koźminie Wlkp na spotkanie z turystycznym pociągiem retro ZIEMIANIN. Pociąg zatrzyma się w Koźminie na 45 minut. W tym czasie będzie można zwiedzić zabytkowy skład. Na dworcu plenerowy spektakl oparty na legendzie o Maćku Borkowicu wystawi Gimnazjalna Grupa Teatralna 10.50 i Zespół Szkolno- Przedszkolny i. M. Konopnickiej w Borzęciczkach.
 
W niedzielę, 9 czerwca o godz. 10.00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im.Józefa Marcińca zaprasza na Dzień Lokalnego Ogrodnika. Główną atrakcją będzie wystawa kwiatów i roślin ozdobnych.


Również w niedzielę, 9 czerwca o godz.13.00 rozpocznie się II Letnia Spartakiada Sportowa Mieszkańców Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski w Skałowie, po której Rada Sołecka Skałowa wraz z GOS-em zapraszają na zabawę taneczną.

X Jubileuszowy Festyn Rodzinny i Stanisławki - festyn rodzinny przy SP Nr 3 rozpoczną się o godz. 15.00 na dziedzińcu szkolnym.

Miłośników operetki, GZiK zaprasza na koncert "Operetkowe przeboje na lato" na godz. 17.00 do sali kina "Mieszko".

Szczegóły na plakatach w rubryce: "Co, gdzie, kiedy?"

Data publikacji 7.06.2013
af