logo kozmin
Unia EuropejskaElektroniczna Skrzynka PodawczaBiuletyn Informacji Publicznej
21 stycznia koźmińskich seniorów odwiedzili wyjątkowi goście. Z okazji Dnia Babci i Dziadka do Klubu Seniora przybyli najmłodsi uczniowie SP Nr 1 z życzeniami i specjalnie przygotowanym na tę okazję programem artystycznym.

Żywiołowo prezentowane wiersze i piosenki o babci i dziadku bardzo podobały się seniorom i były nagradzane gromkimi brawami. W podziękowaniu za odwiedziny senior Edward Namyślak napisał dla małych artystów wiersz, który został odczytany po ich występie. Seniorzy obdarowali także dzieci drobnymi upominkami i słodyczami.

Po występie dzieci, na seniorów czekały następne niespodzianki. Kolejnym gościem, który odwiedził Klub Seniora był ratownik medyczny, pracujący w koźmińskim zespole wyjazdowym pogotowia. Ratownik radził seniorom, jak zachować się i gdzie zadzwonić w sytuacji złego samopoczucia, a także omówił podstawy pierwszej pomocy.

Na zakończenie tego wyjątkowego dnia seniorzy otrzymali kamizelki odblaskowe od właściciela koźmińskiej szkoły nauki jazdy „Lider” Przemysława Pieniężnego, który zachęcał do  zakładania kamizelek po zmroku, by zwiększyć własne bezpieczeństwo.

Data publikacji 22.01.2015
Tekst i foto: Agnieszka Flejsierowicz