logo kozmin
Unia EuropejskaElektroniczna Skrzynka PodawczaBiuletyn Informacji Publicznej
11 grudnia w koźmińskim Klubie Seniora odbyło się spotkanie podsumowujące warsztaty, które odbyły się w ramach Uniwersytetu III Wieku. W drugiej połowie tego roku seniorzy uczestniczyli w kursach: rzeźby ogrodowej, filcowania i języka angielskiego. W sumie na kursy uczęszczało ponad 30 osób. Już kolejny rok zajęcia Uniwersytetu III Wieku są finansowane z budżetu Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski.

W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście, wśród nich: Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wlkp., kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka  Pomocy Społecznej w Koźminie, koordynatorka projektu z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Krotoszynie  oraz instruktorzy i kursanci.

Podsumowano działalność Uniwersytetu III. Były także podziękowania dla wszystkich osób, które w realizację tego przedsięwzięcia są zaangażowane. Kursanci przygotowali wystawę prac, które powstały w ramach warsztatów.

 Na zakończenie spotkania, jego uczestnicy podzieli się opłatkiem, składając sobie serdeczne  życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
Data publikacji 15.12.2014r.
Tekst: af
Foto: Anna Parużyńska