logo kozmin
Unia EuropejskaElektroniczna Skrzynka PodawczaBiuletyn Informacji Publicznej
Jak co roku, 1 czerwca w Szymanowie odbyła się impreza dla mieszkańców wioski. Była to uroczystość z okazji Dnia Dziecka, Dnia Matki i Dnia Ojca. Organizatorami spotkania była Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich oraz przedstawiciel rodziców.

Uroczystość umiliły występy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Starej Obrze. Uczniowie dali świetny pokaz umiejętności taneczno- wokalnych. Za  przygotowanie dzieci do występu odpowiedzialne były nauczycielki: Renata Praczyk oraz  Natalia Szajber.

Podczas spotkania każdy mógł skosztować pysznych wypieków przygotowanych przez panie z Szymanowa. Dzieci z okazji Dnia Dziecka otrzymały  paczki ze słodyczami oraz czekolady, którą ufundował sołtys.
Na wszystkich uczestników spotkania  czekały liczne konkurencje sportowe przygotowane przez mieszkanki wioski: p. Natalię, p. Martę oraz p. Aldonę.  

Działania wioski wsparli liczni sponsorzy: Bank Spółdzielczy, Grupa Producentów Rolnych w Koźminie Wlkp., Gminny Zespół Instytucji Kultury i Kultury Fizycznej, Gminny Związek Kółek Rolników i Organizacji Rolniczych oraz Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Koźminie Wlkp.   

Cała impreza przebiegała  w rodzinnej atmosferze, a zadowoleni uczestnicy wyrazili chęć częstszych spotkań w tak miłym gronie.


Data publikacji 11.06.2014r.
Tekst i foto: RADA SOŁECKA