logo kozmin
Unia EuropejskaElektroniczna Skrzynka PodawczaBiuletyn Informacji Publicznej
Urząd Skarbowy w Krotoszynie zaprasza na spotkanie informacyjne w zakresie odliczania VAT naliczonego przy nabyciu i eksploatacji pojazdów samochodowych.

24 czerwca o godz. 10.00 w siedzibie w Cechu Rzemiosł Różnych w Krotoszynie, przy ul. Floriańskiej 8 odbędzie się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla podatników, podczas którego zaprezentowane zostaną najważniejsze zmiany w podatku od towarów i usług dotyczące odliczenia podatku VAT w związku z nabyciem i użytkowaniem pojazdów samochodowych, wprowadzone na mocy ustawy z dnia 7 lutego 2014r. (Dz. U. z dnia 13 marca 2014 r., poz. 312) o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw.

Ponadto podczas szkolenia przedstawione zostaną główne założenia programu e-Podatki, funkcjonalność Portalu podatnika oraz platformy e-PUAP. Wykład poprowadzą pracownicy Urzędu Skarbowego  w Krotoszynie.

W celu zapewnienia sprawnej organizacji osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 20 czerwca 2014r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr 62 725 19 02.

Data publikacji 11.06.2014r.
Tekst US