logo kozmin
Unia EuropejskaElektroniczna Skrzynka PodawczaBiuletyn Informacji Publicznej
24 stycznia uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3,  już tradycyjnie gościli ukochane babcie i dziadków. Jak zwykle seniorzy  nie zawiedli i tłumnie stawili się, aby obejrzeć występy swoich wnuków.

Przedstawiciele społeczności szkolnej serdecznie powitali gości o godz. 17.00. Każdy z przybyłych otrzymał kwiatka – lizaka oraz śpiewniczek z biesiadnymi piosenkami. Słodkie niespodzianki wywołały uśmiech nie tylko na twarzach dziadków, ale również ich wnuków. Wystarczyła słodka minka, a lizak wędrował do buzi wnuczka.  Po raz któryś przekonaliśmy się, że talentów w naszej szkole nie brakuje. Wspaniałe inscenizacje wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy wywołały gromkie brawa. Recytacje przeplatane były wesołymi piosenkami znanymi wszystkim pokoleniom.

Śpiewaliśmy „Serce w plecaku”, „Stokrotkę” „Prywatki”, „Góralu, czy ci nie żal”, „Gdybym miał gitarę” i wiele innych. Szło nam bardzo dobrze nie tylko dzięki talentom muzycznym, ale przede wszystkim dzięki Zbigniewowi Cyunczykowi, który akompaniował i prowadził tę część. Dzielnie pomagały mu ubrane w stroje ludowe nauczycielki, Agata Wyduba i Kinga Bura.

Atmosfera radości i zabawy trwała do wieczora, z niecierpliwością czekamy na następny rok. Babciom i Dziadkom naszych uczniów dziękujemy za wsparcie i liczne przybycie.

Data publikacji 31.01.2014r.

Tekst i foto:Katarzyna Mikołajczak