logo kozmin
Unia EuropejskaElektroniczna Skrzynka PodawczaBiuletyn Informacji Publicznej

Ważne informacje

19 czerwca na kompleksie sportowym przy ul. Floriańskiej w Koźminie Wielkopolskim miało miejsce uroczyste podsumowanie i zakończenie sezonu dla zawodników Szkółki Piłkarskiej GOS.
Spotkanie rozpoczęło się od towarzyskiego meczu „MAMY kontra ŻAKI” oraz „OJCOWIE kontra ORLIKI”. Najstarsze grupy szkółki rozegrały miniturniej z podziałem na cztery drużyny. Emocji na boiskach nie brakowało. Po zakończeniu zmagań sportowych wszystkie dzieci wraz z rodzicami zgromadziły się na płycie głównej boiska.

Każdy zawodnik trenujący w szkółce otrzymał pamiątkową statuetkę, zdjęcie drużynowe oraz siedem darmowych wejściówek na basen kąpielowy w Koźminie Wlkp. Dodatkowe nagrody otrzymali zawodnicy wyróżnieni przez trenerów za systematyczny udział w treningach i dobrze przepracowany cały sezon 2014/2015. Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu w Koźminie Wlkp. podziękował trenerom i kierownikom drużyn. Po zakończeniu uroczystości wszyscy zawodnicy i ich rodzice udali się na wspólne grillowanie.

Wyróżnienia otrzymali:

ŻAKI
-LESZEK RYBICKI
– TOBIASZ CELEBAŃSKI
– JĘDRZEJ FIGAJ
– BARTOSZ ZMYŚLONY

ORLIK 1
- MIKOŁAJ BĄCZYK
– ALBERT CZAJKA
– MACIEJ BOROWCZYK

ORLIK 2
- JULIA URNA
– KATARZYNA SZYMAŃSKA
– AGNIESZKA KUBIAK
– MARIA MARKUSZEWSKA

MŁODZIK MŁODSZY
- MATEUSZ GORZELANNY
– NATALIA JUSKOWIAK
– JAKUB DOBAK

MŁODZIK STARSZY
- ZUZANNA GUŹNICZAK
– KLAUDIA URNA
– MARCELI SKOWROŃSKI
– JAKUB LIS

TRAMPKARZ STARSZY
- JAKUB KACZYŃSKI
– PAWEŁ POCZTA
- MIKOŁAJ MARCINIAK

Data publikacji 23.06.2015r.
Tekst i foto: GOS