Print
LAS się ŻYJE - wielki festyn Trójki
24-05-2025 o 15:00
Wydarzenia
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Koźminie Wielkopolskim zaprasza na Trójkowy Festyn Rodzinny 2025, który odbędzie się w sobotę 24 maja od godziny 15:00 na terenach przyszkolnych Trójki przy ul. Kopernika.
Tegoroczne wydarzenie odbywa się pod hasłem „Las się Żyje” i skupia się na ważnym temacie troski o środowisko naturalne oraz ekologię. W ramach tygodnia poprzedzającego festyn w szkole odbędą się pogadanki o ochronie środowiska, konkursy oraz wystawy przygotowane przez uczniów.
W sobotę czeka na Was wiele atrakcji. W programie m.in. występy artystyczne, strefa gastronomiczna z pysznym jedzeniem, strefa zabaw dla dzieci, zabawy i konkurencje sportowe oraz wiele innych niespodzianek.
Nie może również zabraknąć wielkiej loterii fantowej z licznymi nagrodami, wśród których znajdzie się weekendowy pobyt dla dwojga w hotelu położonym wśród pięknych lasów i stawów Doliny Baryczy. Dodatkowo będzie można zakupić sadzonki roślin. Już dziś zaplanujcie wspólne, rodzinne popołudnie 24 maja. Startujemy o godzinie 15:00.